KASPO LAB Laboratorium wzorcujące wagi i wzorce masy.
Akredytacja PCA od 2002 r.Polityka Prywatności

Internetowy serwis KASPO LAB został stworzony z myślą o aktualnych i potencjalnych Klientach KASPO LAB dlatego zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji osób rejestrujących się w naszej bazie.

Podkreślamy, że 

firma KASPO LAB nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników serwisu kaspolab.pl.

Dane osobowe
W czasie rejestracji w serwisie należącym do KASPO LAB zostaniecie Państwo poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza. Te dane to imię, nazwisko i służbowe dane kontaktowe.
Niepodanie wymaganych danych uniemożliwi rejestrację. Zastrzegamy sobie prawo do telefonicznego lub mailowego kontaktu z Państwem w celu weryfikacji danych.

Niezapowiedziane wiadomości
Firma KASPO LAB zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.
Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości KASPO LAB rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu, usług i produktów (np. zmian, promocji), niekomercyjne listy np. życzenia, komentarze osobiste itp.
Informacje są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

Nie współpracujemy z podmiotami zlecającymi komercyjne mailingi i nie mają one wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych firmy KASPO LAB.

Firma KASPO LAB zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego użytkownika serwisu kaspolab.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Pozdrawiamy
Zespół KASPO LAB

2012 © KASPO LAB
projekt i wykonanie serwisu: www.2D.net.pl